Värsked tööpakkumised

Tehnilise korrashoiu arendusinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118930

Tööpakkumise number

118930

Töö kirjeldus

ABB kontserni toel kaasaegse tehnikajuhtimise metoodika juurutamine ja arendamine
tootmisseadmete hooldustegevuse optimeerimine koostöös hooldemeeskonnaga
tehnilise informatsiooni ja andmete kogumine, süstematiseerimine ja analüüs
korrashoiu infosüsteemide kasutajatugi ja koolitus
tehniliste parendusettepanekute tegemine

Nõudmised kandidaadile

Tehnikahuvi, initsiatiivikus, suhtlemisoskus
Tehnikaalane kõrgharidus või eelnev töökogemus tehnilisel erialal
Eesti ja inglise keele oskust heal tasemel, vene keele oskus suhtlustasandil
Valmisolek sagedasteks (peamiselt Eesti sisesteks) töölähetusteks
Arvuti kasutamise oskus heal tasemel
Autojuhiloa olemasolu

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2007
Kuulutus sisestati:
10. august 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika-ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 109 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 900 inimest.