Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147029

Tehnilise kardina tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

riba- ja rulookardinate ning teiste tehase toodete arendus (juhtimine) (müügiandmete ja konkurentsikeskkonna analüüs, toodete positsioneerimine, müügi tugimaterjalide ja hinnakirjade väljatöötamine, uute toodete leidmine ning nende turuletoomise analüüs). Osalemine turundusstrateegia väljatöötamisel ja turundustegevuse planeerimisel ning juhtimisel. Oluliseks ülesandeks on müügiosakonna töötajate koolitamine Sinu tootegruppide osas.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on kõrgem erialane haridus või eelnev mitmeaastane sarnane töökogemus, oled võimeline iseseisvalt lahendama tööalaseid ülesandeid, oled hea suhtleja ja arvutikasutaja ning räägid suhtlustasandil inglise ja soome keeles.

Väljaõpet, huvitavat tööd, võtmetegija rollile väärilist tasu ning toredat meeskonda.

Tööpakkumise number
#147029

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2008

on Eesti juhtiv aknakatteid, kardinakandureid ning Tank Indoor Systems kaubamärgi all garderoobisüsteeme, liuguksi ja moodulvaheseinu valmistav ning turustav kiirelt arenev ettevõte.

Vaata rohkem