Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639093

Tehnilise järelevalve spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. veebruar 2020
Kuulutus aegub:21. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Sadamates laevade ja reisijate teenindamisega seotud masinate (sh maabumissillad ehk tuubused, kaldarambid, liftid, eskalaatorid, travelaatorid, sildumisseadmed) hoolduse ja kasutamise nõuete täitmise korraldamine

Ootused kandidaadile

Vähemalt 5 aastane töökogemus masinate vastavushindamise, projekteerimise või hooldamise valdkondades ning tehnilise valdkonna kõrgharidus (mehaanika, tehnika, tööstus). Sa oskad kõrgtasemel eesti keelt ja kesktasemel inglise keelt. Sa tajud tervikpilti, oled täpne ja kohusetundlik, kasutad aega tulemuslikult ja leiad igas olukorras lahenduse ning oled hea suhtleja ja meeskonnatöötaja.

Ainulaadset tööd ja võimalust tegeleda uuenduslike projektidega masinate haldamiseks sadamates. Sul on võimalus teha koostööd oma ala professionaalidega maineka kontserni erinevates ettevõtetes. Meie väärtustele vastavalt oleme uuendusmeelsed ja tihti pioneerid uute tehnoloogiate kasutuselevõtul. Lisaks väärilisele palgale ja tulemustasule ootab Sind rida muid hüvesid (sh. talvepuhkus, sportimise soodustus, ühisüritused) toredad ja sõbralikud inimesed ning erialane areng ja koolitused.

Tööpakkumise number
#639093

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2020

AS Tallinna Sadam on börsiettevõte, millel on oluline roll Eesti transpordisüsteemis ja majanduses. Tallinna Sadama grupi tegevused jagunevad peamiselt kauba- ja reisijateäri, laevanduse ja kinnisvaraarenduse vahel. Meie visioon on saada Läänemere uuendusmeelseimaks sadamaks luues klientidele parima keskkonna ja võimalused arenguks. Me väärtustame avatust, nutikust ja usaldusväärsust.

Vaata rohkem