Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185138

Tehnilise informatsiooni peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on andmehalduse protsesside väljatöötamine ja kirjeldamine, andmevajaduste kaardistamine ning osakonna töötajate juhendamine. Osaled osakonna mõõdikute ja tegevuskava koostamises.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • oled tehnikaalase kõrgharidusega
  • Sul on kogemus andmemudelite ja protsessidiagrammide väljatöötamisel
  • oled osalenud normdokumentide väljatöötamisel ja vormistamisel
  • oled võimekas informatsiooni kogumisel ja analüüsimisel
  • Sul on väga hea kirjalik ja suuline väljendusoskus
  • valdad eesti keelt, heal tasemel erialast inglise keelt ja suhtlustasemel vene keelt

Energeetika- ja IT-alased teadmised annavad kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

  • võimalust kaasa rääkida osakonna ja Jaotusvõrgu arengutes
  • mitmekülgset ja arendavat tööd
  • asjatundlikku ja toetavat meeskonda
  • enesetäiendamise võimalusi
  • suurettevõtte hüvesid ja kindlat tööd stabiilses äris
  • sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Tööpakkumise number
#185138