Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299501

Tehnilise hoolduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnisvara arendamise ja haldamisega tegelev arenev ettevõte otsib oma meeskonda kogemustega tehnilise hoolduse spetsialisti, kelle vastutusvaldkonda kuulub:
1. A-klassi ärihoone ja tööstushoonete tehnilise hoolduse (ventilatsioon, jahutus, küte, nõrkvool ja valveseadmed, ATS, liftid jm) korraldamine, teostamine ning tööshoidmine
2. Osalemine projekteerimis- ja ehitushangete koostamisel ning hindamisel
3. Vastava dokumentatsiooni täitmine
4. Igapäevane kliendisuhtlus

Ootused kandidaadile

  • vastavat töökogemust
  • eesti, vene ja soovitavalt inglise keele oskust
  • soovitavalt ehitusalast- või tehnilist kõrgharidust
  • suhtlemisoskust, esinduslikkust ja viisakust
  • arvuti kasutamise oskust

Kasuks tuleb
  • kogemus kinnisvara haldamisel või ehitusjuhtimisel
  • isikliku sõiduauto olemasolu (kulud kompenseeritakse)
  • positiivne koostöökogemus erinevate projektide elluviimisel
  • B-kategooria elektriku tunnistus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • võimalust osaleda mahukate arendusprojektide elluviimisel
  • meeldivat kollektiivi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#299501

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2013
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2013

CVKeskus.ee klient

Kinnisvara arendamise ja haldamisega tegelev ettevõte

Vaata rohkem