Värsked tööpakkumised

Tehnilise dokumentatsiooni spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109736

Tööpakkumise number

109736

Töö kirjeldus

• töö tehniliste andmebaasidega (müügivõimaluste väljaselgitamine võrkudes; uute võrguandmete sisestamine jms.)
• sideehitusprojektidega seotud materjalide koostamine
• osakonna igapäevase dokumendiringluse korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt Elioni spetsialistilt eeldame:
• tehnilist taipu ja huvi telekommunikatsiooni valdkonna vastu
• head arvutikasutamise oskust
• eesti keele valdamist
• vähemalt keskharidust
• iseseisvust ja head koostöövõimet
• initsiatiivikust ja sõbralikkust
Edukal kandidaadil on lisaks optimistlik ellusuhtumine ja rahulik iseloom, töökogemus IT või telekommunikatsiooni alal ning B-kategooria juhiluba.

Omalt poolt pakume vaheldusrikkust ja uudsust, sest Elionis töötades oled Sa uute tehnoloogiate juurutamise juures, Sul on võimalik osaleda tööalastel täiendkoolitustel ning saadud teadmiste ja kogemuste baasilt ka pidevalt edasi areneda. Sind toetavad oma ala professionaalid.

Lisainfo

7358625 või 5026724 Jüri Kask osakonnajuhataja

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
23. mai 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.