Värsked tööpakkumised

Tehnilise dokumentatsiooni spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110910

Tööpakkumise number

110910

Töö kirjeldus

• optiliste kaablite ja kiudude skeemide koostamine ja vormistamine
• muudatuste sisseviimine dokumentatsiooni
• töö tehniliste andmebaasidega

Nõudmised kandidaadile

Tulevaselt Elioni spetsialistilt eeldame:
• tehnilist taipu ja huvi telekommunikatsiooni valdkonna vastu
• head arvutikasutamise oskust
• eesti keele oskust
• inglisekeelsete juhendite mõistmist
• vähemalt keskharidust
• valmidust nii iseseisvaks kui meeskonnatööks

Edukas kandidaat oled, kui Sul on töökogemus või haridus IT või telekommunikatsiooni alal, MS Autocad kasutamise kogemus ning vene keeles suhtlemine ei tekita raskusi.

Omalt poolt pakume vaheldusrikkust ja uudsust, sest Elionis töötades oled Sa uute tehnoloogiate juurutamise juures, Sul on võimalik osaleda tööalastel täiendkoolitustel ning saadud teadmiste ja kogemuste baasilt ka pidevalt edasi areneda. Sind õpetavad välja oma ala professionaalid.

Lisainfo

640 2286 Jaak Kanter osakonnajuhataja

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.