Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58219

Tehnilise dokumentatsiooni koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnilise dokumentatsiooni vormistamine
Projekteeritava seadme kohta informatsiooni kogumine ja info analüüsimine
Seadme kasutus-, hooldus- ja seadistusjuhendi ning varuosanimestiku koostamine ja vormistamine.

Ootused kandidaadile

Tehnikaalane kõrgharidus omandatud või hariduse omandamine lõppjärgus
Tehniline taip
Loova mõtlemise oskus
Ladusa teksti kirjutamise oskus
Korrektsus ja täpsus töös
Hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
Eesti ja inglise kirjakeele hea oskus
Teksti ja pilditöötlusprogrammide kasutamine heal tasemel
CAD tarkvara kasutamise oskus algtasemel

Kasuks tuleb
Eelnev töökogemus projekteerijana, müügiinsenerina, hooldusinsenerina, projektijuhina, seadistajana või muul samalaadsel ametikohal
Saksa keele oskus

Palju huvitavat tööd kiiresti arenevas kõrgtehnoloogia valdkonnas
Arenemisvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes
Kaasaegseid töötingimusi
Täiendavat koolitust ja väljaõpet
Sportimise võimalusi

Tööpakkumise number
#58219