Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64870

Tehniline spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Merge OÜ vt. http://www.merge.ee/ moodustab seoses töömahtude suurenemisega uue täiendava töökoha: tehniline spetsialist, kelle ülesandeks on:

  • projektijuhtide abistamine ehituse eritööde teemal: nõrk- ja tugevvoolupaigaldise ehitamine ning käikuandmine (kusjuures töö asukoht enamasti paikne, s.t. büroos)
  • suhtlemise ja infovahetuse korraldamine tellija, omaniku järelvalve jt. ehituse osapooltega
  • partnerite s.h. alltöövõtjate informatsiooni ning vahenditega varustamise koordineerimine
  • osalemine hangete korraldamisel (hankepäringute väljasaatmine jms.)
  • pakkumiste, eelarvete, aruannete, tööohutuse ja kvaliteedi tagamise jm. projektidega seotud dokumentatsiooni koostamine, tegevuse kasumlikkuse jälgimine
  • projektiga seotud elektrooniliste tööjooniste täiendamine (oskuste puhul ka koostamine), kasutades projekteerimise tarkvara AUTO CAD
  • abi projektides osalevate Merge OÜ paigaldajate, objektijuhtide aga samuti alltöövõtjate tegevuse koordineerimisel
  • abi kliendisuhte hoidmisel

    Ootused kandidaadile

  • elektrisüsteemide paigaldise ehituse ala hõlmav kogemus ja/või haridus
  • arusaam protsessijuhtimisest, s.h. töökorralduse, finants- ning ajaplaneerimise aspektidest
  • võimaluste nägemine, mis toetavad tegevuse kasumlikkust
  • võime näha tervikut ja ennetada kitsaskohti töökorralduses
  • optimistlik ning konstruktiivne maailmavaade
  • avatus, oskus meeldivalt suhelda ja arusaadavalt väljenduda
  • korrektsus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • ausus

    Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd kvalifitseeritud töötajatega firmas
  • erialast täiendkoolitust ning head arenguvõimalust
  • asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
  • turu keskmisest paremat sissetulekut

    Lisainfo

    Kasuks tuleb, kuid ei ole kohustuslik:

  • elektri- või nõrkvoolusüsteemide alane eriharidus ja vastav pädevus
  • oskus kasutada projekteerimise tarkvara AUTO CAD
  • elektri- ja nõrkvoolupaigaldise turu tundmine
  • võõrkeelte oskus
  • meeskandidaadi puhul läbitud sõjaväeteenistus
  • e-foto Teie CV-s (võimaluse korral)
  • vastused läbi CV Keskuse keskkonna Teile kandideerimisel esitatavatele küsimustele
  • lisatud soovitaja(-d)

  • Tööpakkumise number
    #64870