Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518902

TEHNILINE SPETSIALIST LÄÄNE PIIRKONNAS

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • objektide tehniline kaardistamine
  • tehnosüsteemide hooldusgraafikute jälgimine ja vajadusel koostamine
objektidel tehnohooldusülevaatuste teostamine ja hoolduslepingute täitmise järelevalve
  • hoolduslepingute igakuine akteerimine
  • objekti tehnilisest seisukorrast tulenevate remondiettepanekute esitamine kinnisvarahalduritele
  • remonttööde korraldamisel tehnilise toe osutamine kinnisvarahalduritele
  • kaugjälgimisega seotud tehnosüsteemide monitooring ning mittevastavuste tuvastamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt ehituse või tehnika valdkonnas)
  • hea suhtlus- ja läbirääkimisoskus
  • hoone tehnosüsteemide tööpõhimõtete tundmine
  • oskus töötada iseseisvalt ja koos meeskonnaga
  • heal tasemel arvutikasutamise oskus (MS Office)
  • väga hea eesti keele oskus
  • autojuhiloa olemasolu
  • isikliku auto kasutamise võimalus

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd suures ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Tööpakkumise number
#518902

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2018

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.

Vaata rohkem