Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177735

Tehniline nõustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saab, Cadillac, Corvette ja Hummeri teeninduse ja varuosade aktiivne müük, klientide kvaliteetne ja operatiivne nõustamine ning teenindamine teeninduse letis.

Ootused kandidaadile

- Eesti, vene, inglise keele oskust
- Erialast haridust
- Eelnevat töökogemust klienditeenindajana
- Head läbirääkimis- ja suhtlemisoskust
- Kohusetundlikkust, korrektsust ja head pingetaluvust

Pakume meeldivat töökeskkonda koos professionaalse meeskonnaga, eneseteostamise võimalust ning töötulemustele vastavat palka.

Tööpakkumise number
#177735