Värsked tööpakkumised

Tehniline nõustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123837

Tööpakkumise number

123837

Töö kirjeldus

Cadillac, Corvette ja Hummeri teeninduse ja varuosade müügi edendamine, suhtlemine hankijatega, klientide kvaliteetne ja operatiivne nõustamine ning teenindamine.

Nõudmised kandidaadile

Eesti, vene, inglise keele oskust
Tehnika alast kõrgemat haridust või selle omandamist
Soovitavalt eelnevat töökogemust
Head läbirääkimis- ja suhtlemisoskust
Huvi autode vastu ja selle alast laia silmaringi

Pakume sulle iseseisvat ja vaheldusrikast tööd, eneseteostuse võimalust ning väga head palka sõltuvalt tulemustest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. september 2007

Oleme Eesti turul aastast 1993, meie esindatavad automargid on Saab, Opel, Cadillac, Chevrolet , Hummer ja Corvette.