Tehniline müügitugi
Tööpakkumise number #697824

9
Sika Estonia OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Oled inimene, kes vastab toodetega seotud küsimustele ja toetab müügiprotsessi
  • Korraldad ja viid läbi tootekoolitusi meie koostööpartneritele
  • Toetad Eesti müügijuhte toodetega seonduvas (sh. tootenäidiste tegemine, koostööpartneritega suhtlemine, toodete tehnilise dokumentatsiooni haldamine)
  • Saad kaasa rääkida tooteportfellide kujundamises

Ootused kandidaadile

Ehitusmaterjalide ja -valdkonna tundmine, hea suhtlemisoskus ja kohanemisvõime. Soovime meeskonda leida hands-on suhtumisega inimest, kellel on tahtmine enda valdkonnas areneda ja oskus juhtida oma enda tööprotsesse ka pingelistes olukordades. Kandideerimisel tulevad kasuks tehniline kutse- ja/või kõrgharidus (võib olla omandamisel) või ka ehitusalane töökogemus ning kindlasti väga hea inglise keele valdamine.

Pakume väljakutseterikast, kuid seevastu vägagi põnevat töökogemust, võimalust teha koostööd rahvusvaheliste kolleegidega ning karjäärivõimalusi nii Eestis kui ka Sika Grupis. Meil on motiveeriv tasusüsteem, ametiauto, lisapuhkusepäevad, koolitused ja mis kõige olulisem paindlik tööaeg.

Küsi lisainformatsiooni telefonil 5343 7097 teel, Sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro.

Tööpakkumise number
#697824

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2021
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2021
Tehniline müügitugi Tehniline müügitugi

CV Keskuse klient Sika Estonia OÜ tegeleb ehitusviimistlustoodete müügi ja turustamisega,
pakkudes Eesti turul umbes 400 toodet (brändid Casco, Schönox ja Sika). Sika kontsern (100 tütarettevõtet 190 tootmistehasega ning rohkem kui 17 000 töötajaga) on üle maailma viimastel aastatel tõestanud jätkuvat käibe tõusu.
Rohkem infot: www.sika.com

Vaata rohkem