Tehniline müügiesindaja Pärnu piirkonda

WÜRTH AS

Tööpakkumise number

579741

Töö kirjeldus

Töö sisuks on WÜRTH tootevalikus olevate toodete müük kataloogi ja näidiste abil, klientide tehniline nõustamine ja teenindamine ning vastutamine müügiprotsessi korraldamise eest müügipiirkonnas.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame vähemalt keskharidust, autojuhilubasid, elurõõmu ning võimet töötada ühise eesmärgi nimel. Väga vajalik on hea tehniline taip ning riigi - ja vene keele oskus suhtlemistasandil. Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus (platsitöö), ning elukoht Pärnu lähedal .


Ettevõte pakub

Pakume kindlat töökohta ja head palka rahvusvahelises kontsernis.
Meil on väga head töötingimused (sh.ametisõiduk platsimüüjatele ), korralik tulemuspalga ning boonuste süsteem ning koolitused.
Tööaeg on argipäeviti 08.00-17.00.


Lisainfo

Töö eeldab tõsist soovi tegeleda müügiga. Vene keele oskus lihtsamal suhtlemisetasandil ja vähemalt keskharidus on vältimatutud eeldused kandideerimisel. Würth´i tööle tulles leiad meeskonna, kes on siin juba töötanud aastaid.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2019
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2019
Brutopalk:
Alates 1500 EUR kuus
Soovin kandideerida

Tehniline müügiesindaja   Pärnu   piirkonda


WÜRTH AS

Würthi tegevusalaks on kõrgekvaliteediliste kinnitusvahendite, tööriistade ja hoolduskemikaalide hulgimüük professionaalidele.Würth AS kuulub rahvusvahelisse Würth kontserni, millel on esindusi rohkem kui 80 riigis ja töötab enam kui 74 200 inimest. 2018 aasta käive oli 13,6 miljardit EUR-i.Würth Grupi aastane käibekasv oli 7,1 %.
Eestis töötab 180 inimest.

Vaatan ettevõtte profiili