Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138583

Tehniline konsultant/administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eeluuringute läbiviimine
tarkvara juurutamine
kasutajate koolitamine
tarkvara kasutajatugi
kasutusjuhendite koostamine
klientidele tehnilise toe osutamine + klientide töösüsteemi monitooring

Ootused kandidaadile

majandustarkvara alane kogemus
teadmised finantsarvestusest
arusaamine äriprotsessidest
väga head teadmised XML-is ning programeerimisoskus
väga head teadmised Visual Basicus
head Linux teadmised
enesemotivatsiooni oskus
eesmärgipärasus ja järjekindlus
hea eesti, inglise ja soome keele oskus

rohkelt tööd rahvusvahelistes projektides (Baltikum + Soome)
kiirelt arenevat keskkonda
meeldivaid töökaaslasi
stabiilset töökeskkonda

Lisainfo

eelnev Scala alane töökogemus
väga head teadmised MS SQL andmebaasidest (ka Lotus Notes&Domino)
programeerimisoskus erinevates keeltes
Crystal Reportsi tundmine
kõrgharidus
vene keele oskus suhtlustasandil;
ajaplaneerimise oskus
oma auto olemasolu

Töötasu: põhipalk+tulemustasu

Tööpakkumise number
#138583

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

Crystal Solutions on loodud 2004. aastal eesmärgiga pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi majandustarkvara, CRM’i ja dokumendihalduse ning elektroonse andmevahetuse osas.

Meie meeskond koosneb oma ala kogenenud spetsialistidest, kes on juurutanud süsteeme nii suurtes kui väiksemates ettevõtetes.

Pakume oma klientidele majandustarkvara Scala juurutust ja hilisemat kasutajatuge. Tegeleme aktiivselt kliendi- ja dokumendihalduslahenduste juurutamisega ja sellekohaste konsultatsioonidega.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda teotahtelisi ning hakkajaid uusi meeskonnaliikmeid.

Vaata rohkem