Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #306600

Tehniline konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine sõidukite hoolduse ja remondi ala, sh. aktiivne suhtlemine nii korraliste hoolduste teostamiseks kui ka võimalike vigade väljaselgitamiseks ning teostatud hoolduse ja remonditööde kohta tagasiside andmiseks;
  • Hoolduse ja remonditööde planeerimine ja kontroll;
  • Kliendisuhete hoidmine ja arendamine;
  • Andmebaasi ja dokumentatsiooni haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või töökogemus sõidukite hoolduse ja remondi alal;
  • Hea tehniline taip, korrektsus, täpsus ja põhjalikkus;
  • Väga head suhtlemis- ja koostööoskused ning lojaalsus;
  • Organiseerimisvõime ja töötahe;
  • Eesti ja vene keele oskus klientide nõustamiseks vajalikul tasemel, sh. tehnilise sõnavara valdamine;
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.

Kasuks
  • Kõrgem haridus;
  • Programmi Automaster tundmine;
  • Inglise või soome keele oskus;
  • Teenindustöö kogemus.

  • Eneseteostust konkurentsitihedas valdkonnas heas meeskonnas;
  • Toote ja erialaste teadmiste koolitusi;
  • Häid töötingimusi;
  • Tööpanusest ja tulemusest sõltuvat tasu.

Tööpakkumise number
#306600

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013

Unelmauto AS, mis on tuntud ka kui Lexus Tallinn autokeskus, on Lexuse ainuesindus Eestis. Kaasaegsele autoettevõttele kohaselt tegeldakse meil uute ja kasutatud autode müügiga ning sõidukite hooldus-, remondi-, kere- ja värvitööde teostamisega. Margi suhtes entusiastliku perre on oodatud uus liige, kes laseks klientidel keskenduda sõidunaudingule.

Vaata rohkem