Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55560

Tehniline juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on AS Silberauto ja tema ettevõtete tehniline nõustamine ning infovahetus tehasega

Ootused kandidaadile

tehniline keskeri või kõrghariduse olemasolu
autoremondi tehnoloogia tundmine
eesti keele ladus valdamine ning inglise ja vene keele oskus
aktiivsus ja ettevõtlikkus
analüütilisus
täpsus ja korrektsus dokumentatsioonis
hea koostöö ning suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
professionaalset meeskonda
koolitust ja enesetäiendusvõimalusi
head, töötulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Sobivate kandidaatitega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#55560