Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67854

Tehniline joonestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • detailplaneeringute ja arhitektuur-ehituslike projektide joonestamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus omandatud või omandamisel
  • soovitavalt ellnev töökogemus (väiteks praktika tasemel)
  • analüüsivõime
  • iseseisev tööstiil ja ettevõtlikkus
  • täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus
  • erioskused: AutoCad, ArhiCad vähemalt kesktasemel, eelistatud spetsialisti tasemel
  • arhitektuursete projektide 3D visualiseerimise oskus

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • kaasaegseid töövahendeid
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • boonussüsteemi projekti läbiviimisel ajagraafikutest kinnipidamisel ja kvaliteedi tagamisel
  • koolitusi vastavalt vajadusele, garanteeritud vähemalt 1 erialane koolitus aastas
  • väikest, arenevat ning üksteist toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#67854

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
20. mai 2006

Argos Group OÜ kliendiks on arhitektuur-ehitusliku projekteerimisega tegelev Eesti ettevõte, kes tegutseb alates 2003.aastast.

Argos Group OÜ on alates 2003.aastast personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.

Vaata rohkem