Värsked tööpakkumised

Tehniline järelvaataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115814

Tööpakkumise number

115814

Töö kirjeldus

Protonics LTD vajab turvasüsteemide tehnikut, kes installeerib, hooldab, parandab ja vaatab üle (kontrollib) valve- ja häiresüsteeme.

Nõudmised kandidaadile

Candidate must be exprienced on:
* Security alarm programming and installation, central station setting up and connecting.
• Fire alarm conventional and addressable networking
• CCTV conventional computerized cameras, DRV, stand alone, LAN working, Internet connection, remote video monitoring.
• Access control standalone, on line biometrics, gates & barriers
• Energy management simple and advance, Building Management System (BMS)

Also the ideal candidate must have:
• University degree in Electronics or Computer Science
• 3 years experience in a similar position
• Very good knowledge of computers, LAN, WAN, Internet
• Very good knowledge of English language
• Driving License
• Clear Police Record (Police Certificate should be attached with the CV)

Ettevõte pakub

palk 950 CYP (küprose naela), 1750 EUR, 25 650 EEKi kuus
tööaeg 6 päeva nädalas, 9 tundi päevas

Lisainfo

Antud tööpakkumineon kõrgharidusega tehnikutele, kes valdavad heal tasemel inglise keelt. Kandideerimiseks palun saatke oma cv inglise keeles!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2007
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personali-alaseid teenuseid. Staff Consulting OÜ klientideks on nii tööpakkujad (peamiselt ärikliendid) kui ka tööotsijad Eestist kui ka välisriikidest. Staff Consulting OÜ teenuste kasutamine on lihtne. Personaliotsingu teenused - hindamine, valik, värbamine. Personalialased konsultatsioonid, tööpakkumiste andmebaas. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee