Värsked tööpakkumised

Tehniline IT tugi / klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116841

Tööpakkumise number

116841

Töö kirjeldus

Rahvusvahelise firma tehniline klienditugi ja klienditeenindaja telefonitsi infotehnoloogia valdkonnas, kes suudab lahendada klientide tehnilised probleemid ja abistada neid IT valdkonnas. Vöimalik eri tasemega IT spetsialistide tööle rakendamine. Pöhiosa klientidest on Soome asutused, kuigi osa ettevöttest asub Pöhja-Euroopas ja osa Eestis.
Tööpaik on Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

Kliendi teenindajal peab olema:
1. IT alane tehniline pöhiharidus vöi töökogemus IT klienditeeninduse ja klienditoe alal (sobivad IT oskuste eri tasemed)
2. Inglise vöi soome ja eesti keele hea oskus nii suuliselt kui kirjalikult
4. Valmisolek rühmatööks ja hea suhtlusoskus
Kasuks tuleb: tehniliste sertifikaatide olemas olu, töökogemus rahvusvahelises ettevõttes, teiste võõrkeelte oskus

Tööd arenevas, tuntud kauamärgiga rahvusvahelises ettevõttes, erialaseid koolitusi, konkurentsi kõlbulikku palkka ja muid tööst lähtuvaid kompensatsioone

Lisainfo

Info ja kysimused tel. 56223001 Peeter. Cv paluks kindlasti ära märkida IT koolitused, töökogemused ja palga soov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2007

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.