Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28101

Tehniline esindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Amada lehetöötlusmasinate ning Okuma lõiketöötlusmasinate paigaldus, teenindus, hooldus, koolitus.

Ootused kandidaadile

Kõrg- või keskeriharidus mehaanika või elektroonika vallas
Teadmised metallitöötlemistehnoloogiatest
Eesti, inglise, vene keele hea suuline ja kirjalik oskus
Arvuti kasutamise oskus
Pingetaluvus
Autojuhilubade olemasolu
Oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga

Kasuks tuleb:
Soome keele oskus
Isikliku auto kasutamisvõimalus

Vastutusrikast, iseseisvat ja huvitavat tööd Baltikumi parimas tööstusmasinaid turustavas rahvusvahelises ettevõttes
Igakülgset täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#28101