Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623949

Tehniline ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärk on planeeritavate ja teostatud remonttööde mahu ja kvaliteedi kontrollimine ning suletud kahjujuhtumite remonditööde järelkontroll. Sinu igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad kahjujuhtumite materjalidega
tutvumine, tekkinud kahju suuruse hindamine ja kontrollimine ning kahjustunud ja remonditud sõidukite ülevaatamine. Samuti klientide, koostööpartnerite ning kahjukäsitlejatega suhtlemine täiendava info saamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Tehniliseks eksperdiks sobib inimene, kes

  • omab vähemalt 3-aastast töökogemust autoremondiettevõttes, kasuks tulevad ka teadmised kahjukäsitlusest;
  • tunneb rõõmu klientide, koostööpartnerite ja töökaaslastega suhtlemisest ning soovib töötada meeskonnas;
  • omab head kontaktiloomis-, argumenteerimis- ja kuulamisoskust;
  • on põhjalik ja korrektne oma tööülesannete täitmisel ning oskab planeerida nii oma tööd kui aega;
  • on õpihimuline ja hea stressitaluvusega;
  • on kogenud autojuht ning omab kehtivaid juhilube;
  • on hea arvutikasutaja, tunneb tabelarvutus- ja tekstitöötlusprogramme;
  • on väga hea eesti ja vene keele ning hea inglise keele oskaja nii kõnes kui kirjas.

Tehniline ekspert kuulub kelmuste uurimis- ja ennetusosakonda, mis on loodud kolme Vienna Insurance Group’i kindlustusettevõtte (AAS BTA Baltic Insurance Company Eesti filiaal, Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal ja Seesam Insurance AS) teenindamiseks. Osakonna tööpiirkond on terve Eesti, kuid töökoht asub Tallinnas, kõigi kolme ettevõtte kontorites.

Pakume Sulle võimalust teha põnevat tööd koos kogenud töökaaslastega, toetust sisseelamisel, kindlustusalast väljaõpet, enesetäiendamise võimalust ning osalise ajaga kaugtöötamise võimalust.

Tööpakkumise number
#623949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

Seesam Insurance AS on Eesti turul üle 20 aasta tegutsenud varakindlustusselts, tegutsedes nii erakliendi- kui ettevõttekindlustuse vallas. Tänaseks on Seesamil esindused 8 Eesti linnas ning ettevõte annab tööd 160 inimesele. Lisaks tegutsevad Seesami filiaalid Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem