Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #76433

Tehniline direktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* teostusosakonna juhtimine
* juhatuse poolt antud suunistest ja strateegiast kinnipidamine, vastava tegevuskava koostamine ja elluviimine
* ehituslepingute kooskõlastamine ja sõlmimine
* ehitusobjektide järelevalve ja analüüs
* teostatud ehitusobjektide kaitsmise vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

* ehituslik kõrgharidus
* ehitusalane juhtimiskogemus
* enesekindlus ja algatusvõime
* hea suhtlemis- ja mõjutamisoskus
* initsiatiivikus, kohusetundlikkus ja korrektsus, nõudlik enese ja teiste suhtes
* korrektne eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
* isikliku auto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

* huvitavat ja mitmekesist tööd
* enesearendamiseks sobilikku, meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
* töötulemustele ja panusele vastavat tasu
* motivatsioonipaketti kokkuleppel
* mõnusat meeskonda ja sportlikke traditsioone

Lisainfo

Kasuks tuleb:
vene keele oskus

Tööpakkumise number
#76433