Värsked tööpakkumised

Tehniline assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233069

Tööpakkumise number

233069

Töö kirjeldus

Ootame Sinu abi
• tehnilise informatsiooni haldamises
• ehitustööde dokumentide vastuvõtmises
• elektrivõrgu normaalskeemide koostamises ja korrashoidmises
• elektrivõrgu andmete kandmises geoinfo andmebaasi ja andmete arhiveerimises

Nõudmised kandidaadile

• kesk- või keskeriharidus
• hea Microstation v. Autocad, Excel, Word programmide tundmine
• soov abistada oma kolleege
• iseseisvust, kohusetundlikkust ja initsiatiivi
• eesti ja inglise keele oskust

• tegusat meeskonda, võimalust õppida valdkonna parimatelt professionaalidelt
• Eesti Energia töötajate soodustusi

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Otsime meie Võru meeskonda lapsehooldusepuhkusele mineva tubli töötaja asendajaks tehnilist assistenti.