Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53866

Tehniline assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • lõpptoodete testimisüksuse töö assisteerimine ja dokumentatsiooni korrashoid
o toodete vastuvõtmine
o ärasaatmistähtaegade jälgimine
o testimistulemuste registreerimine
  • reklamatsioonide käsitlemine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Korrektsus ja täpsus töös
  • MS Office tarkvara (Word, Excel, PowerPoint) kasutamise oskus
  • iseseisva mõtlemise ja tegutsemise oskus
  • kõrge pingetaluvus

Kasuks tuleb

  • Hea MS Exceli oskus
  • Inglise ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Põhipalka ja tulemustele vastavat lisatasu
  • Teotahtelist meeskonda
  • Arenevat kollektiivi arenevas ettevõttes
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Sportimise võimalusi

Tööpakkumise number
#53866