Värsked tööpakkumised

Tehniline assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213167

Tööpakkumise number

213167

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamiseks eesmärgiks on värbamise ja koolituse-arenduse tiimidele tehnilise ja administratiivse toe pakkumine:
• värbamise ja koolituse meilipostkastide haldamine
• töökuulutuste avaldamine erinevates kanalites
• kirjalik ja suuline kommunikatsioon kandidaatidega
• kandidaatide taustauuringute läbiviimine
• erinevate värbamist puudutavate tehniliste küsimuste lahendamine
• koolituskutsete saatmine ja koolitustele registreerimine
• koolituste tagasisidekokkuvõtete koostamine
• koolitusruumide broneerimine ja kohvipauside korraldamine
• koolitusmaterjalide tootmine
• andmete sisestamine ja haldamine andmebaasides
• muud jooksvad ülesanded.

Nõudmised kandidaadile

See töö ootab tegijaks just Sind, kui:
• oled kõrgharidusega või seda omandamas
• Sul on varasem sarnase töö kogemus, soovitavalt personalivaldkonnas
• oled korrektne ja täpne ning naudid keskendumist nõudvat tööd
• oled vilunud arvutikasutaja ning tunned ennast mugavalt erinevate andmebaasidega töötades
• oled abivalmis ja lahenduste leidmisele orienteeritud
• Sul on hea rutiinitaluvus
• oled kiire taibuga ja uudishimulik uusi võimalusi ära kasutama
• töötad tempokalt ja talud hästi stressi
• räägid väga heal tasemel eesti keelt ning suhtlustasandil vene ja inglise keelt.

Ettevõte pakub

Meiega koos töötades:
• kuulud meeskonda, kelle pingutusi on pärjatud Eesti parima tööandja tiitliga
• omandad väärtuslikke teadmisi ja kogemusi personalitöö valdkonnast
• saad osa Eesti Energia töötajaile pakutavatest hüvedest
• omad kindlat töökohta stabiilses äris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
25. november 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Personaliteenistus kuulub Eesti Energia kesksete teenistuste hulka ning koondab endas oma ala paremaid professionaale järelkasvu ja värbamise, koolituse-arenduse, tasustamise ja motivatsiooni ning töösuhete halduse kompetentsikeskustes. Oleme partneriks oma töötajaile kontserni ligi kahekümnes erinevas ettevõttes