Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54640

Tehniline assistent

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehniline assistent abistab oma ettevõtte töötajaid projekteerimistöödeks vajalike koopia- ja paljundustööde tegemisel, komplekteerimisel ning klientidele valmis projektide ette valmistamisel. Ta haldab ja arendab ettevõtte kodulehekülge, hoiab korras digitaalse andmebaasi ning pakub kaastöötajatele arvutialast toetust. Klientidele teostab ta tellimustöid: meiliga saadetud jooniste, projektide väljatrükkimine ja nõuetekohane ettevalmistamine ning paljundustööde tegemine.

Ootused kandidaadile

  • IT alane keskeri haridus või väga hea arvutil töötamise kogemus
  • tehniline taiplikkus
  • huvi tööks vajalike programmide õppimiseks
Tehniline assistent on orienteeritud kõrgetele klienditeenindusstandarditele, abivalmis ja vastutulelik, töös kiire ja korrektne.

Ettevõte pakub

  • töö tulemuslikkusele vastavat palka
  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat meeskonda

Tööpakkumise number
#54640