Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217307

Tehniline assistent

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Assistendina on Sinu töö sisuks uue elektrijaama (2x300 MW) ehitust tellija poolt koordineeriva projektmeeskonna tööülesannetega seotud efektiivse ning korrektse asjaajamise korraldamine ja igapäevane assisteerimine, sh

  • asjaajamine ja dokumendihaldus
  • telefonikõnedele vastamine ja kõnede suunamine
  • töölähetustega seotud reisikorraldus
  • nõupidamisruumide haldus
  • külaliste vastuvõtt ja nõupidamiste teenindamine projektiga seonduvates küsimustes

Sa kujundad Eesti Energia näo suurprojektiga seotud partnerite silmis ja mõjutad otseselt projekti õnnestumist.

Nõudmised kandidaadile

See töö on sulle sobiv kui:

  • Sulle on omane sisemine tasakaal, enesedistsipliin ja sihikindlus
  • oled valmis pidevaks enesetäienduseks ja intensiivseks tööks ka õhtuti
  • omad keskharidust
  • lisaks eesti keelele valdad kõrgtasemel inglise ja vene keelt
  • oled vilunud arvutikasutaja
  • suudad omandada elektroenergeetika baasteadmised

Eelnev projektitöös osalemise kogemus annab Sulle kandideerimisel eelise.

  • vastutusrikast ja vaheldust pakkuvat tööd Eesti suurima tööandja juures
  • tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
  • asjatundlikke ja toetavaid kolleege
  • võimalust ammutada uut energiat Narva Elektrijaamade spordiklubi tegevuste kaudu

Tööpakkumise number
#217307

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Narva Elektrijaamad on Eesti Energia kontserni tootmisüksus, kus töötab kokku üle 1300 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektri- ja soojusenergia tootmine.

Vaata rohkem