Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300382

Tehnikaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- valvesüsteemide töö jälgimine , arvutite seadistamine, seadmete hooldamine;
- telefonikeskjaama töö jälgimine, arvestuse pidamine, seadistamine ja hooldamine.;
- läbipääsusüsteemide töö jälgimine ja arvutite seadistamine, läbipääsukaartide ja parkimislubade andmebaasi administreerimine;
- ATS töö jälgimine ja rikete tuvastamine;
- ventilatsioonisüsteemide töökorras hoidmine;
- videovalveseadmete hooldus, töökorras hoidmine, programmide seadistamine ja salvestustest väljavõtete tegemine;
- ventilatsiooni- ja kütteautomaatika töö jälgimine, hooldus ja rikete tuvastamine;
- esitlustehnika seadmete hoolduse korraldamine;
- tehnika hoolduspäevikute täitmise jälgimine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskeriharidus;
- vähemalt 3 aastane töökogemus antud valdkonnas;
- riigikeele ja tehnilise inglise keele valdamine;
- erinevate arvutiprogrammide tundmine.

Ettevõte pakub

- püsivat tööd avalik-õiguslikus organisatsioonis;
- kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumise number
#300382

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2013

Tallinna Ülikool on suuruselt kolmas avalik-õiguslik ülikool Eestis, mis koosneb 19 instituudist ja 5 kolledžist, kus tegeletakse õppe- ja teadustööga seitsmes valdkonnas. Ülikoolis töötab 1128 inimest ja õpib 9600 tudengit.

Vaata rohkem