Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137676

Tehnikaosakonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Koostööalaste suhete arendamine Eesti juhtivate tööstusettevõtetega
  • Pakkeseadmete müük ning tehniliste lahenduste koordineerimine koostöös tootjatehastega
  • Klientide nõustamine ning efektiivsete lahenduste pakkumine klientide vajadustest lähtuvalt
  • Tootjatehastest koostööpartnerite võrgustiku ülesehitamine
  • Hooldus- ja remonditeenuse müügi juhtimine

Ootused kandidaadile

  • Omad head tehnilist taipu
  • Oled hea suhtlemisoskuse ning positiivse ellusuhtumisega
  • Oled kõrge saavutusvajadusega ning initsiatiivikas
  • Omad inimeste juhtimise kogemust
  • Valdad vene ja inglise keelt

Ettevõte pakub

  • Positsiooni ettevõtte juhtkonnas
  • Väärilist motivatsioonipaketti
  • Huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • Sõbralikku ja professionaalset meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • Eesti tööstusmaastiku tundmine
  • Varasem kogemus tööstustehnika valdkonnas

Tööpakkumise number
#137676

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2008

Hansapakend on 90% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2003 aastal.

Tööstuspakendi hulgimüügivaldkonnas tegutseva ettevõttena viime ellu kolme ärikontseptsiooni:
Tööstuslike pakkematerjalide ja pakkeseadmete müük; Tööstuslike pakendiliimide ja liimiseadmete müük; Tööstuslike markeerimisvahendite ja markeerimisseadmete müük.

Olles valdkonna üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid, otsime oma professionaalsesse meeskonda uusi entusiastlikke töötajaid.

Vaata rohkem