Värsked tööpakkumised

Tehnikakaupade müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368577

Tööpakkumise number

368577

Töö kirjeldus

Müüja teenindab kliente. Oskab anda soovitusi toodete osas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• keskeriharidust;
• füüsilist vastupidavust;
• arvuti kasutamise oskust.

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus kaubanduses.

Ettevõte pakub

Pakume minimaalset põhipalka 600 eurot kuus.

Lisainfo

Kauplus asub Rakveres, Lai 1. Lisainfo telefonil 672 8224. CV saata hiljemalt 14.02.2014 aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna "Müüja"), maili aadressile info (ät)kodumasinad.ee või kandideerida läbi cv keskuse portaali.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 600 EUR kuus

on Eesti üks suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Haapsalus, Narvas, Pärnus, Tartus ja Rakveres. Uut töötajat otsime kauplusesse Rakveres.