Värsked tööpakkumised

Tehnikakaupade meesmüüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210891

Tööpakkumise number

210891

Töö kirjeldus

Müüja teenindab kliente. Oskab anda soovitusi toodete osas.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
• keskeriharidust;
• füüsilist vastupidavust;
• arvuti kasutamise oskust.

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus kaubanduses.

Pakume põhipalka 9000 krooni kuus ja töötulemustest sõltuvat lisatasu. Ajutiselt äraoleva töötaja asendamine kuni 15.02.2011.

Lisainfo

Kauplus asub Tartus, Kaunase pst. 21. Lisainfo telefonil 672 8224, CV saata hiljemalt 10.11.2010 aadressile Ottender&Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna "Müüja").

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2010
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 9000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
lisandub tulemuspalk

on Eesti üks suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Haapsalus, Narvas, Pärnus, Tartus ja Rakveres. Uut töötajat otsime kauplusesse Tartus.