Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221182

Tehnikakaupade meesmüüja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müüja teenindab kliente. Oskab anda soovitusi toodete osas.

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • keskeriharidust;
  • füüsilist vastupidavust;
  • arvuti kasutamise oskust.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus kaubanduses.

Pakume minimaalset põhipalka 540 eurot kuus ja töötulemustest sõltuvat lisatasu.

Lisainfo

Kauplus asub Haapsalus, Lihula mnt. 3. Lisainfo telefonil 672 8224. CV saata hiljemalt 14.03.2011 aadressile Ottender & Valgmäe AS, Üksnurme tee 4, Saku 75501, Harju mk (märgusõna "Müüja").

Tööpakkumise number
#221182

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 540 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. märts 2011
Kuulutus sisestati:
4. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
lisandub tulemuspalk

on Eesti üks suuremaid ja edukamaid kodumasinate impordi ja müügiga tegelevaid firmasid. Praeguseks on firmal 7 kauplust nime all "Kodumasinad" Tallinnas, Haapsalus, Narvas, Pärnus, Tartus ja Rakveres. Uut töötajat otsime kauplusesse Haapsalus.

Vaata rohkem