Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #648309

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded

  • Sa omad põhjalikku ülevaadet tehase seadmetest ja süsteemidest, tagad kogu tehnikapargi tõrgeteta toimimise ning hooldus- ja remonttööde planeerimise koostöös hooldusjuhiga.
  • Koostad tehnikavaldkonna arenguplaani ja töötad välja uusi lahendusi.
  • Juhid tehnikavaldkonna arendus- ja parendusprojekte, planeerid seadmete ostu.
  • Korraldad Barruse kuldsete kätega mehaanikute ja teritajate tööd.
  • Koostad valdkonna eelarve, haldad laovarusid ning viid läbi inventuure.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame

  • Tehnilist eri- või kõrgharidust.
  • Iseseisvust, algatusvõimet ja soovi teha asju paremaks.
  • Kaasaegseid teadmisi tööstusseadmetest ja -tehnoloogiast.
  • Analüüsi- ja planeerimisoskust, meeskonna- ning projektijuhtimise kogemust.
  • Pingetaluvust ning heal tasemel inglise keele oskust.
  • Kasuks tuleb varasem arvestatav töökogemus tootmisettevõttes tehnika- või hooldusvaldkonna juhina.

Omalt poolt pakume Sulle mitmekülgseid eneseteostusvõimalusi, väärilist töötasu, rahvusvaheliste tehnikamesside külastamist, sportimise ja vaba aja veetmise toetusi nii Sulle kui ka Su perele ning mis kõige olulisem – ägedaid ja toetavaid kolleege!

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ning motivatsioonikiri hiljemalt 24. maiks ylle.velt[ät]barrus.ee
või kandideeri CV keskuse kaudu.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust, kutsume vestlusele ning pakume võimalust töö
ja ettevõttega tutvuda!

Võtame Sinuga ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda!

Tööpakkumise number
#648309

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2020
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2020

Barrus on Euroopa üks suurimaid puidutööstusi, kus Võrumaa inimeste abiga valmistame liimpuidust komponente, mis on tõeliselt väärtustlikud, kestvad ja maailma mõistes tipptasemel! Meie juures saad Sa anda enda panuse Eesti puidutööstuse arengusse, viia läbi põnevaid tehnikaprojekte ning teha koostööd oma ala professionaalidega!

Vaata rohkem

You are applying to:
Tehnikajuht