Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #691619

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on tootmistehnika (tootmisliin jm seadmed), masinapargi (liikurmasinad) ja kogu kaasneva süsteemi toimimise tagamine. Sinu pädevusse kuulub ka territooriumi haldamine (sh katlamaja, pumbajaam, vesi, elekter, kanalisatsioon, ventilatsioon, hooned jne) ja korrashoiu tööde juhtimiseks Alldevice tarkvara haldamine. Sa suhtled teenusepakkujate ja allhankijatega. Juhid efektiivselt ja motiveerid mehaanikutest ja tehnikutest koosnevat 6-liikmelist meeskonda (5 mehaanikut ja elektrik). Koos oma meeskonnaga teostad vajalikke remondi, hoolduse ning avariitöid.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on:

  • insenertehniline haridus  (mehaanika, masinaehitus, automaatika, tehnoloogia, vms), kõrgkooli või kutseõppe tasemel
  • tehnikajuhtimise valdkonnas töötamise kogemus vähemalt 5 aastat (eelistatult tootmiseettevõttest või masinapargi hooldus, masinatega seotud remondi ja hooldusteenused)
  • mehaanika, automaatika, elektri valdkonna teadmised
  • jooniste ja skeemide lugemise oskus
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • operatiivsus ning praktiline meel, valmisolek hands-on tegutsemiseks
  • iseseisvus, avatud ja loogiline mõtlemine, initsiatiiv parendusi ja uuendusi ellu kutsuda, järjekindlus ja usaldusväärsus
  • eesti keele oskus, kasuks tuleb võimekus suhelda inglise keeles
  • koostööpartneritega läbirääkimisoskus
  • koostööle orienteeritus, positiivsus,  paindlikkus

Tehnikajuhi roll annab Sulle võimaluse tugeval professionaalil olemasolev tehnikavaldkond efektiivseks muuta ning äriliselt olulisi tulemusi saavutada. Ettevõte pakub head palka ning muid soodustusi (sporditoetus jms)  ja võimalust karjääriarenguks.

Tööpakkumise number
#691619

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2021
Kuulutus sisestati:
15. märts 2021

NORDWOOD on kolme saetööstuse ühine kaubamärk, mille all turustatakse AS Viiratsi
Saeveski, AS Viru-Nigula Saeveski ning AS Aegviidu Puit toodangut. Saematerjali
toodetakse kohalikust põhjamaisest männi- ja kuusepalgist. Ettevõtete poolt toodetud
saematerjali kasutatakse nii Eestis kui eksportturgudel ehituses kui ka toorainena nii
mööbli-, pakendi- kui puidutööstustes. NORDWOOD kaubamärgi all toodetakse aastas
ligi 260 000 m3 saematerjali.
Saeveskite emaettevõtted on Eesti kapitalil põhinevad ja juba üle 25 aasta edukalt
puidutööstusgruppidena tegutsenud RAIT AS ja LEMEKS AS, kontsernides on kokku ligi
1000 töötajat. Viiratsi Saeveskis töötab 73 inimest.
Ettevõtted on orienteeritud ekspordile ning tegutsevad erinevatel turgudel Euroopas,
Aasias, Venemaal, Austraalias. Puidutööstusgruppide tuntumateks kaubamärkideks on
Raitwood, Parkwood, Palmako, Imprest, Pinest, AP Mets, Lemeks, Nordwood.

Vaata rohkem

Tehnikajuht