Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677663

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. november 2020
Kuulutus aegub:22. detsember 2020

Töö kirjeldus

  • Seadmete diagnostika, remondi ja hoolduse korraldamine

  • Tehnikameeskonna juhtimine ja igapäevase töö korraldamine

  • Varuosade lao korraldamine, tarnijatega suhtlemine ja tellimustekäsitlemine

Ootused kandidaadile

  • Tehnikaalane haridus ja/või töökogemus tootmissektoris vähemalt 3 aastat
  • Teadmised tootmisseadmete tööpõhimõtetest
  • Tehniline taiplikkus ja hea analüüsivõime
  • Võime hallata mitut paralleelset protsessi ning seada prioriteete
  • Suurepärane eesti keele oskusInglise keele oskus kõnes ja kirjas

KASUKS TULEB:

  • Töökogemus puidutootmise valdkonnas
  • Teadmised automaatikast
  • Vene keele oskus
  • „Hands on“ suhtumine

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd kiiresti arenevas ja ambitsioonikas Eesti ettevõttes
  • Mitmekesist motivatsioonipaketti

TÖÖ ASUKOHT: Vilja tee 14, Tartumaa, Thermory Reola tootmisüksus

E-R 8.00- 17.00

Tööpakkumise number
#677663

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
25. november 2020

Thermory AS on maailma suurim termopuidu ja saunamaterjalide väärindaja. Ettevõtte
tooteportfelli kuuluvad termotöödeldud täispuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad, saunamaterjal ja valmissaunad ning värvitud tooted. Thermory valmissaunu esindab bränd AUROOM. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning tootmiskompleksid Eestis, Soomes ja Valgevenes. Grupis töötab ligi 700 töötajat.
Thermory AS ekspordib 98% oma toodangust üle maailma enam kui 50 riiki. 2018. aasta Eesti Ettevõtlusauhindadel tunnustati Thermory AS-i tiitliga Aasta Eksportöör.

Vaata rohkem

Tehnikajuht