Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61482

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veeremi (60 veokit) korrasoleku tagamine
Veeremi hooldus- ja remonditööde planeerimine koostöös logistikutega
Veeremi hooldus- ja remonditööde organiseerimine ja tehtud tööde kvaliteedi kontroll
Sobivate hooldus- ja remondipartnerite leidmine
Autopesula töö organiseerimine

Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Vähemalt 5-aastane töökogemus veokite hooldus- ja remondivaldkonnas
Otsustusvõime
Suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
Hea analüüsivõime
Kohusetundlikkus ja korrektsus
Iseseisva töö planeerimise oskus
Usaldusväärsus ja lojaalsus tööandjale
Eesti keele valdamine ja vene keele oskus suhtlustasandil
Arvutioskus (MS Office)
Autojuhiload (B-kategooria)
Pingetaluvus

Kasuks tuleb:
C ja E kategooria juhilubade olemasolu
inglise keele oskus
head suhted varuosade tarnijate ja remondifirmadega ning vastava turu tundmine

Ettevõte pakub

Eneseteostuse võimalust
Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke oma CV ja sooviavaldus koos palgasooviga läbi CV Keskuse.

Tööpakkumise number
#61482
Tehnikajuht