Värsked tööpakkumised

Tehnikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434406

Tööpakkumise number

434406

Töö kirjeldus

Otsime väiketehnika juhti (kramer, bobcat, ekskavaator, teerull)

Tööle asumise aeg koheselt

Võimalus tööga tutvuda kohapeal

Lisaküsimuste korral helistada:
Randel Päid- 56241171

Nõudmised kandidaadile

Vajalik B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb tehnikaremondi kogemus

Eneseteostuse võimalust, tööle väärilist palka ja arenevat kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2016

Mefab OÜ on Eesti kapitalil põhinev väliehitusega tegelev ettevõte.

Tegeleme põhiliselt haljastuse rajamisega ja teede ning platside ehitusega. Pakume terviklahendusi hoovide ehitusel ja lahendame ära ka keerulisemad individuaalsed probleemid.

Firma areng on olnud ühtlane ja liikunud pidevas tõusujoones. Tänasel päeval oleme kindlustanud oma koha ehitusturul ja suudame anda rahulolugarantii.

Meie meeskonda kuuluvad motiveeritud ja teotahtelised inimesed, kes ei karda väljakutseid ning teeme kõik, et leida parim võimalik lahendus Tellijale. Meie tegevusi iseloomustavad märksõnad on: PUHTUS, KVALITEET, KIIRUS, OPERATIIVSUS, PAINDLIKKUS.