Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193978

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö ülesandeks on võrgu tehniliste lahenduste väljatöötamine, projektide juhtimine, võrgu arenduse juhtimine, võrguregistri loomine, võrgu halduse korraldamine ning muude võrgu tehniliste küsimuste haldamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kanditaat, kui omad kogemusi telekommunikatsiooni võrkude valdkonnas, oled kursis uuemate fiiberoptiliste lahendustega, tunned andmesidevõrkude toimimise põhimõtteid ning tunned võrguregistrite toimimise põhimõtteid. Ootame ka väga head iseseisvat mõtlemisvõimet, oskusi asju ära teha ning head suhtelmisoskust.

Palju huvitavat tööd ühe Eesti suurema telekommunikatsiooni projekti juures ja palju suhtlust huvitavate inimestega.
Lisaks pakume ka töötasu.

Tööpakkumise number
#193978

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010

ITL-i liikmete poolt asutati Eesti Lairiba Arenduse SA ülesandega elluviia projekti EstWin. Projekt EstWin on osa Eesti lairiba arenguvisioonist, mille eesmärk on aastaks 2015 luua kõigile võimalus kasutada lairibaühendusi kiirusega 100 Mbit/s.
Loodud sihtasutuse tegevuseks on Eesti maapiirkondades fiiberoptiliste võrkude arendamine ja haldamine. Sihtasutuse tulevased kliendid on kõik Eesti suuremad telekommunikatsiooni operaatorid.

Vaata rohkem

Tehnikajuht