Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27531

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

peamiseks ülesandeks on kindlustada ettevõtte insenertehniliste vahendite ja rajatiste tõrgeteta töö, tagamaks Stoneridge Electronics AS-i sujuv tootmisprotsess vastavalt seatud eesmärkidele. Ühtlasi kuulub tehnikajuhi haldusalasse ka kogu insenertehnilise osakonna igapäevatöö koordineerimine ning arendamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on tehniline kõrgharidus ning vähemalt 5-aastane töökogemus rahvusvahelises tootmisettevõttes.
Nõutud on väga hea eesti ja inglise keele oskus.

Ootame kandideerima varasema juhtimiskogemusega oma ala spetsialiste, kes on valmis meeskonnatööks ning eneseteostuseks.

Pakume häid kontsernisiseseid arenemisvõimalusi ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata PÕHJALIK AMETIKÄIGUKIRJELDUS konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, e-mail:cv@areserv.ee
märgusõnaga:"STONERIDGE"

Tööpakkumise number
#27531
Tehnikajuht