Värsked tööpakkumised

Tehnikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114696

Tööpakkumise number

114696

Töö kirjeldus

Tehnikajuhi tööülesanneteks on Ojakülas asuva tootmisbaasi ja Põlvas asuva sorteerimisbaasi tootmisseadmete korrashoid, varuosade hankimine ja remonditööde planeerimine ning läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

• eelnevat töökogemust ja/või erialast haridust
• head arvuti kasutamise oskust (MS Office)
• vene keele valdamist suhtlustasemel
• B-kat. juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

• arenevat töökohta positiivses ja nooruslikus kollektiivis
• tulemustele vastavat tasu
• ametikorteri kasutamise võimalust

Lisainfo

Kõikidelt kandidaatidelt ootame korrektsust ja valmidust meeskonnatööks.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2007

AS Imprest on kuue tegutsemisaasta jooksul tõusnud suurimaks ümarfreesitud ja süvaimmutatud puittoodete tootjaks Baltikumis. Motiveeritud meeskond ja kuulumine AS Lemeks puidutööstuskontserni on kasvatanud aastase valmistoodangu tootmismahu 30 000 tihumeetrini, millest 90% eksporditakse 17-sse Euroopa riiki. Hetkel pakume stabiilset tööd ja karjäärivõimalusi 110-le inimesele.