Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26669

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

valveseadmete paigaldustööde organiseerimine
valveseadmete ja -teenuste müük
tehniliste lahenduste väljatöötamine

Ootused kandidaadile

aktiivsus
ettevõtlikkus
eelnev erialane töökogemus valveseadmete paigalduse alal
kasuks inglise keele oskus
autojuhilubade ja isikliku auto olemasolu

Ettevõte pakub

kindlustunnet
eneseteostust
väärilist palka

Lisainfo

tegevuspiirkonnaks reeglina Rakvere esinduse tööpiirkond, mis hõlmab kogu Lääne-Virumaa ja osaliselt Järva- ja Harjumaa.

Tööpakkumise number
#26669
Tehnikajuht