Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126378

Tehnikajuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohtla-Järvel asuv AS Järve Bussipark, mis kuulub kontsernile ATKO Grupp, võtab tööle tehnikajuhti, kelle tööülesanneteks on remonditöökoja töö korraldamine, busside remont ja hooldus, tõõkoja kaasajastamine, garantiiküsimuste ja varuosade sisseostu koordineerimine

Ootused kandidaadile

- kõrg- või keskeriharidus (tehniline)
- juhtimis- ja suhtlemisoskus
- head tehnilised teadmised
- initsiatiivikus ja lahendustele orienteeritus

Kasuks tuleb:
transpordiettevõttes töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- stabiilset tööd arenevas ettevõttes
- töötulemustele vastavat motiveerivat tasupaketti
- tegusat meeskonda

Tööpakkumise number
#126378
Tehnikajuht