Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799999

Tehnikajuht Ida-Virumaa piirkonda

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda tehnikajuhti, kelle ülesandeks on:

- tegeleda igapäevaselt pesutehnika hoolduse ja remondiga

- iganädal kontrollida tehnika, seadmete töökvaliteeti

- jälgida pesutänava operaatorite tööülesannete korrektset täitmist

- jälgida vajalike laovarude olemasolu

- tagada teeninduspunktide tõrgeteta töö

Ootused kandidaadile

Oled ideaalne kandidaat kui:

- omad eesti keele oskust kõrgtasemel, venekeele oskus suhtlustasandil

- sul on B-kategooria juhilubade olemasolu ja juhtimiskogemus

- sa oled tehniliselt taibukas ja asjalik

- sa oled korrektne ja kohusetundlik

- oskad töötada iseseisvalt

Ettevõte pakub

Ettevõtte pakub sulle:

-huvitavat ja intensiivset tööd kiiresti arenevas ettevõttes

-ettevõtte siseseid soodustusi

-tööauto, töötelefon, mugavaid tööriideid

-toetavaid kolleege ja kaasaaegseid töötingimusi

-konkurentsivõimelist töötasu

-täiendavaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#799999

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2022
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem