Värsked tööpakkumised

Tehnikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 225984

Tööpakkumise number

225984

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on ettevõtte tehnilise teenistuse töö juhtimine ning ettevõtte esindamine tehnilistes küsimustes suhetes klientide, partnerite ja kolmandate osapooltega.
Tehnikajuht vastutab tehnilise teenistuse töötajate töö organiseerimise ning töötajate arendamise eest, samuti oma tegevusvaldkonda puudutavate töö- ja tegevusjuhendite väljatöötamise ning rakendamise eest. Tema vastutusvaldkonda kuulub töökodade ja tootmise varustamine tööriistade, seadmete ja varuosadega, seadmete remondi- ja hooldustööde organiseerimine ning tehnoloogilise dokumentatsiooni jälgimine ja korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

* töökogemus tootmisettevõttes soovitavalt tehnikajuhina
* mehaanika või elektrotehnika alase kõrgharidusega
* ulatusliku arvutikasutamise oskusega
* hea inglise keele oskusega kõnes ja kirjas
* vene keel elementaarsel tasemel
* aktiivse ning positiivse ellusuhtumisega
* heade koostöö- ja suhtlusoskustega

Omalt poolt pakume palju huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes ning konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

* Töökoht asub Keilas
* Tehnikaosakonna suurus ca 20 inimest
* Tehnikajuht allub tootmise divisjoni juhile

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2011
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2011

PKC Eesti AS on PKC Group OY kontserni kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on kiiresti arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1200-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus.