Värsked tööpakkumised

Tehnikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88015

Tööpakkumise number

88015

Töö kirjeldus

Tehnikajuht juhib inseneride ja hooldustehnikute meeskonna tööd, tagab tootmistsehhide seadmete tõrgeteta töö, planeerib korralist/ennetavat hooldust, korraldab varuosade tellimist ja tehnohooldega seotud teenuste sisseostu, osaleb oma valdkonda puutuvas ettevõtte kvaliteedisüsteemi juurutamises ja arendamises ja teeb koostööd tootmisjuhtide ja tsehhide juhatajatega.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on automaatika-, elektroonika- või peenmehhaanika insener, töötanud varem kas tehnikajuhi, (hoolde)meeskonna juhina või valdkonna projektijuhina. Praktiline tööstusseadmete tehnohooldekogemus ja võõrkeelte (inglise, vene) oskus on kandideerimisel kasuks.

Pakume väljakutseterohket ja huvitavat tööd rahvusvahelises tootmisettevõttes, väljakutset nii juhi kui spetsialistina ja konkurentsivõimelist sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus märgusõna ”Tehnikajuht” all hiljemalt 28.detsembriks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või faksil 667 1521. Täiendav informatsioon telefonil 667 1520.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2006

Tallinna lähedal asuv suurettevõte otsib oma meeskonda tehnikajuhti.