Värsked tööpakkumised

Tehnikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86967

Tööpakkumise number

86967

Töö kirjeldus

Tehnikajuht juhib kümneliikmelise mehhaanikute ja automaatikute meeskonna tööd, tegeleb valdkonnas vajalike materjalide, varuosade ja teenuste ostudega ning juhib seadmete või tootmisliinide installeerimis- või ümberseadistamisprojekte. Ettevõttes allub tehnikajuhile suur seadmetepark, mille korrasolu mõjutab meie tootmist kõige otsesemalt.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on kõrgharidusega automaatik, peenmehhaanik või mehhaanikainsener, juhtinud või juhendanud teiste inimeste tööd, on vähemasti 5-aastase erialase töökogemusega, valdab vähemalt kesktasemel inglise keelt, on liidriomadustega oma erialast huvitatud inimene. Varasem töökogemus tehnikajuhina tootmisettevõttest ning varuosade hanke kogemus tulevad kandideerimisel kasuks.

Pakume stabiilset ja huvitavat tööd kaasaegses rahvusvahelises tootmisettevõttes, head sissetulekut ja vajalikke koolitusi.

Lisainfo

Palume saata oma CV hiljemalt 18.detsembriks k.a. postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või faksil 667 1521. Täiendav informatsioon telefonil 6671 520. Palume lisada kaaskirjale märgusõna “COATS”.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
28. november 2006

Coats Ltd. on maailma suurim õmblusniidi tootja. Rahvusvahelise firmana oleme tütarfirmade kaudu esindatud kõikjal maailmas, meie 70 riigis asuvates allüksustes töötab ligi 25 000 inimest. Coats Eesti AS on Viimsis asuv modernne tõmblukkude tehas, kus toodangut valmistatakse kogu Skandinaavia tarbeks. Müügiorganisatsioonina oleme Eestis turuliider nii tõmblukkude kui õmblusniidi osas. Coats Eesti AS on viimastel aastatel oluliselt kasvanud ja annab täna tööd üle 160-le inimesele.