https://www.cvkeskus.ee/122231

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tehnikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122231

Tööpakkumise number

122231

Töö kirjeldus

Sa vastutad metalli- ja kuumtsinkimisosakonna tehniliste küsimuste eest. Sinu ülesandeks on pidevalt täiustada käigusolevaid seadmeid ning tõsta läbi selle osakonna töö efektiivsust ja kvaliteeti. Sinu suurimaks väljakutseks on olemasoleva seadmepargi uuendamine ja kaasaajastamine. Sa vastutad tehnoloogiate ja rakistuste väljatöötamise ja juurutamise ning masinate ostmise ja väljavalimise eest. Sa allud metalli- ja kuumtsinkimisosakonna juhatajale ning Sinu otsealluvuses töötavad tehnoloog-konstruktor, abinõude tehnoloog ja käidujuht.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on mehhaanikainseneri kõrgharidus ning Sa oled töötanud vähemalt 5 aastat tehnikajuhina või peainsenerina/peamehhaanikuna metallitöötlemise ettevõttes. Rahvusvahelises kontsernis töötamine eeldab Sinult head inglise keele oskust. Edukaks toimetulekuks tehnikajuhi ametikohal on olulised hea suhtlemisoskus, planeerimisoskus ning initsiatiiv uute lahenduste väljapakkumisel. Sa oled arenemisvõimeline ja õpihimuline ning hea koostööoskusega meeskonnamängija.


Ettevõte pakub

Ensto Ensek pakub Sulle suurepärast võimalust rekonstrueerida olemasolev masinapark ning luua moodne ja uuenduslik tootmisüksus. Ensto Ensek pakub koolitus- ja arenguvõimalusi stabiilses ning edukas rahvusvahelises firmas.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib, toodab ja turustab elektritarvikuid alates 1958. aastast. Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 300 inimest.