Värsked tööpakkumised

Tehnikajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84220

Tööpakkumise number

84220

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on seotud tootmisseadmete, elektri-, kütte- ja sprinklersüsteemide, transpordi- ja tõsteseadmete ning ehitiste korrasoleku tagamisega. Selleks Sa planeerid ja korraldad hooldustöid, varustamise ja hanked. Sinu juhtida on hooldusmeeskond, kes on Sulle igakülgselt abiks.

Nõudmised kandidaadile

Selleks eeldame Sinult:

  • tahet erialaselt areneda ja end harida
  • paariaastast töökogemust tootmisettevõttes
  • tehnilist (kõrg)haridust
  • väga head inimeste ja protsesside juhtimise oskust
  • koostöövalmidust ja meeskonnatööle orienteeritust
  • iseseisvust ja enesejuhtimise võimet
  • head eesti keele oskust kõnes ja kirjas
  • vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • tööd rahvusvahelises edukas ettevõttes
  • professionaalse ning sõbraliku kollektiivi tuge
  • ühisüritusi, väljakutseid ja mitmekülgset erialast arengut
  • toetust asjalike ideede rakendamisel
  • väärilist töötasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2006
Kuulutus sisestati:
3. november 2006

Rahvusvaheline kontsern Bodilsen A/S on Skandinaaviamaade üks juhtivaid mööblitootjaid. Bodilsenil on tehased ja esindused Taanis, Eestis, Suurbritannias, Hiinas ja USA-s. AS Bodilsen Estonia on Arukülas asuv 135 töötajaga kaasaegne ning edukas puitmööblit tootev ettevõte.