Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438107

TEHNIKAHUVILINE NOOR AUTONDUSE ALAL (osalise ajaga)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME OSALISE AJAGA ABIMEHI HOBI- JA TEHNIKAKAUBAMAJJA

KUI SA TAHAD:
* töötada vahetustega;
* põnevat töökeskkonda, toredaid kolleege;
* võimalust ennast tõestada ja arendada;
* saada tööle igati õiglast tasu;

Ootused kandidaadile

* eeldame autoehituse tundmist või varasemat töökogemust autoremondi lukksepana või selle omandamist hetkel
* sul on hea tehniline taip
* sulle meeldib suhelda
* sul on eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
* tahe pakkuda kõrgetasemelist teenindust

Ettevõte pakub

* põnevat tööd osalise ajaga õhtuti ja nädalavahetustel
* kindlat kuutasu
* arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#438107

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. september 2016
Kuulutus sisestati:
29. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem